کلاس یوس Can Be Fun For Anyone

Winona Beck
Published 21/01/2024 - 1 month ago
Description

خیر. این موضوع را پیشنهاد نمی‌کنیم. شرکت در تمام آزمون ها نه تنها هزینه بسیار زیادی را به شما تحمیل می‌کند، بلکه امکان این وجود دارد که زمان برگزاری آزمون ها نیز در یک روز باشد.

با سلام، اگر هدف اصلیتون قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی باشد، با توجه به سطح متوسط شما، بایستی از منابع یوس با درسنامه های فارسی_استانبولی و همچنین از کلاس یوس (خصوصی یا گروهی) استفاده کنید.

هزینه ثبت نام در کلاس های آمادگی برای آزمون یوس در مجموعه موسسات زنگنه، نسبت به خدماتی که برای ارائه در نظر گرفته شده است بسیار مقرون به صرفه می باشد و همچنین این مجموعه با توجه به شرایط اقتصادی جامعه امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط را نیز در نظر گرفته است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مباحث ریاضی آزمون یوس کلیک کنید.

با نمره یوس یک دانشگاه ، می‌توان در یک دانشگاه دیگر پذیرش گرفت؟

نفرات حاضر در کلاس در صورت عدم ارائه تکالیف جریمه آموزشی شده و از حضور در جلسه بعدی کلاس محروم خواهند شد.

در بخش های بعدی توضیح خواهیم داد که با وجود ندانستن زبان خارجی، چه راهی برای پاسخ به سوالات آزمون وجود دارد.

کلاس های آخر هفته ی این دوره معمولا اجباری نمی باشد و در یک ماه طلایی آخر، در موسسه برگذار می شود که از یکم تا آخر فروردین می باشد.

✅ بهترین راهکار اینست که قبل از پرداخت هزینه کلاسهای آنلاین یوس و حتی حضوری، از طریق تحویل منابع و کتابهایی که دارای درسنامه فارسی هستند به ارزیابی خود پرداخته و حتی درصورت لزوم‌ جلساتی در کلاس خصوصی یوس شرکت کنید.

سلام می خواستم بپرسم معمولا چند نفر در هر کلاس های عمومی یوس شرکت می کنند؟

افزون بر این لازم است ذکر کنیم مباحث در دوره های حضوری یا غیر حضوری یوس با یکدیگر تفاوت ندارند و هرآنچه در دوره های حضوری آموزش داده می شود جزء موارد مورد تدریس در دوره های غیر حضوری نیز هست. 

لیست تخفیفات طبق جدول تعرفه های مندرج در فرم پیش ثبت نام قابل اجرا میباشد. (بر روی لینک کلیک کنید)

com تیکت پشتیبانی تهران، خیابان کریمخان، خیابان سنایی، کوچه یکم، پلاک سه، واحد هفت

به همین علت است که به اعتقاد مدرس این دوره سطح شما پس از گذراندن این دوره پیشرفته نخواهد بود. بله، اشتباه نمی‌کنید! سطح شما فوق پیشرفته خواهد شد.

If you beloved this posting and you would like to receive additional facts concerning آموزش یوس kindly take a look at our page.